Butelki z wąską szyjką, z zamknięciem z zakraplaczem, LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
7605516
Informacje dot. produktu "Butelki z wąską szyjką, z zamknięciem z zakraplaczem, LDPE"
Odpowiednie do płynów, które muszą być dozowane w małych ilościach.
- Kropla po kropli lub w postaci drobnego strumienia
- Możliwość ponownego zamknięcia za pomocą dołączonej nakrętki
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0306-0500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 41121821 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 75 x 204 mm |
| Wysokość: | 204 mm |
| Ø: | 75 mm |
| Ø gwintu: | 25 mm |