Butelki z wąską szyjką Nalgene™, HDPE, z zamknięciem, PP
Treść:
1
Numer produktu:
7930263
Informacje dot. produktu "Butelki z wąską szyjką Nalgene™, HDPE, z zamknięciem, PP"
Naturalne kolory, z białym zamknięciem z polipropylenu. Dobra odporność chemiczna, szczelność i wstępna sterylizacja. Wyprodukowane zgodnie z wymogami jakościowymi normy ISO 13485:2003. Butelki i ich zamknięcia spełniają wymagania amerykańskiej normy 21CFR177.1520 dotyczącej stosowania w przemyśle spożywczym i napojów, USP Klasa VI.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 342089-0008 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 133 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 61 mm |