Butelki z wąską szyją, jakość techniczna PFA
Treść:
1
Numer produktu:
4000140
Informacje dot. produktu "Butelki z wąską szyją, jakość techniczna PFA"
Butelki te zawierają elementy pochodzące z ponownego przetworzenia materiału PFA z naszego procesu produkcyjnego. Otwór końcówki może być powiększony przez cięcie.
- Odporność chemiczna i na wysoką temperaturę
- Zakrętki z ETFE
- Elementy do mycia FEP
| Gwint: | GL 25 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PFA |
| Numer artykułu producenta: | 143848 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 61 x 157 mm |
| Wysokość: | 157 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | ETFE |
| Ø: | 61 mm |