Butelki z wąską szyją bio, z nakrętką, zielone LDPE
Treść:
5
Numer produktu:
4678388
Informacje dot. produktu "Butelki z wąską szyją bio, z nakrętką, zielone LDPE"
Zielony biopolimer LDPE ma takie same właściwości jak konwencjonalny LDPE i może być poddawany recyklingowi. Jest jednak produkowany z surowców odnawialnych, a nie kopalnych.
| Gwint: | GL 25 |
|---|---|
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0303-0500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 173 mm |
| Ø: | 75 mm |