Butelki z szeroką szyją, PFA
Treść:
1
Numer produktu:
4000110
Informacje dot. produktu "Butelki z szeroką szyją, PFA"
Do długotrwałego przechowywania rozpuszczalników i wzorców (analiza śladowa).
- Zakrętka PFA z wbudowaną uszczelką i gwintem
- Odporność na temperaturę w zakresie od -200ºC do +260ºC
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | S40 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 260 °C |
| Materiał: | PFA |
| Min. odporność na temperaturę: | -200 °C |
| Numer artykułu producenta: | 128762 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 24-12-20-02 |
| Wysokość: | 217 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PFA |
| Ø: | 96 mm |