Butelki z powłoką zabezpieczającą, DURAN®, brązowe, z kodem kreskowym
Treść:
1
Numer produktu:
4652776
Informacje dot. produktu "Butelki z powłoką zabezpieczającą, DURAN®, brązowe, z kodem kreskowym"
Powłoka zapewnia ochronę przed zarysowaniami, wyciekami i rozszczelnieniem i idealnie nadaje się zarówno do transportu, jak i przechowywania niebezpiecznych mediów lub cennych próbek. Granica temperatury pracy powłoki z tworzywa sztucznego PU: od -30°C do 135°C.
- Z podziałką
- Ochrona przed promieniowaniem UV
- Gwint DIN
- DIN ISO 4796-1
- Odpowiednie do mikrofalówki
- Zgodność z USP
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL 32 |
| Kolor: | Brązowy |
| Maks. odporność na temperaturę: | 135 °C |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Min. odporność na temperaturę: | -30 °C |
| Numer artykułu producenta: | 218061733 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 87 mm |
| Wzorzec: | DIN ISO 4796-1 |
| Ø: | 46 mm |