Butelki wagowe, DURAN®, niska forma
Treść:
1
Numer produktu:
7021925
Informacje dot. produktu "Butelki wagowe, DURAN®, niska forma"
Szczelne zamknięcie zapobiega utracie próbki podczas transportu.
- Ze szlifowaną pokrywą
- Autoklawowalne
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 242101304 |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| UNSPSC: | 41-11-15-05 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 28 x 25 mm |
| Wysokość: | 25 mm |
| Wzorzec: | DIN 12605 |
| Ø: | 28 mm |