Butelki o wąskich otworach, z nakrętką, LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6267912
Informacje dot. produktu "Butelki o wąskich otworach, z nakrętką, LDPE"
Przezroczyste. Z płaską górą butelki. Elastyczny materiał o dobrej sprężystości.
| Gwint: | GL 28 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 138893 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 264 mm |
| Ø: | 117 mm |