Butelki na pożywki Nalgene™, PETG, kwadratowe, z nakrętką, HDPE
Treść:
24
Numer produktu:
7634832
Informacje dot. produktu "Butelki na pożywki Nalgene™, PETG, kwadratowe, z nakrętką, HDPE"
Przezroczyste. Do przechowywania cieczy wrażliwych na pH, takich jak pożywki hodowlane.
- Sterylizowane promieniowaniem gamma
- Wolne od pirogenów
- Nie cytotoksyczne
- Odporne na złamanie
- Szczelne
- Trwała podziałka
- Zmniejszona przepuszczalność CO2 i O2
- Klasa VI USP
| Głębokość: | 94 mm |
|---|---|
| Materiał: | PETG |
| Numer artykułu producenta: | 342020-1000 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 94 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 94 x 94 x 220 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 28 mm |