Butelki laboratoryjne, szkło borokrzemowe 3.3, GL45, z czerwoną zakrętką
Treść:
10
Numer produktu:
7940119
Informacje dot. produktu "Butelki laboratoryjne, szkło borokrzemowe 3.3, GL45, z czerwoną zakrętką"
EN ISO 4796-1. Z pierścieniem wylewowym z ETFE, zakrętką z PBT i dużym polem do opisu.
| Gwint: | GL 45 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 632414321101 |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wzorzec: | ISO 4796-1 |
| Zamknięcie materiałowe: | PBT |
| Ø: | 56 mm |