Butelki laboratoryjne, PYREX®, z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
6258431
Informacje dot. produktu "Butelki laboratoryjne, PYREX®, z zakrętką"
Szkło borokrzemowe, zakrętka wykonana z PBT oraz pierścień uszczelniający powlekany PTFE. Zgodne z normą DIN ISO 4796-1. Odporność na temperaturę do 180 °C, możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL 60 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 180 °C |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 1515/18D |
| Pojemność nominalna: | 10000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 395 mm |
| Wzorzec: | DIN ISO 4796-1 |
| Zamknięcie materiałowe: | PBT |
| Ø: | 227 mm |