Butelki laboratoryjne, Media-lab, PYREX®, z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
6234448
Informacje dot. produktu "Butelki laboratoryjne, Media-lab, PYREX®, z zakrętką"
W zestawie z zakrętką PP oraz pierścieniem. Odporność na temperaturę do 140 °C. Zgodne z normą DIN ISO 4796. Certyfikat serii dostępny do pobrania.
| Gwint: | GL 45 |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 140 °C |
| Materiał: | Borokrzemian |
| Numer artykułu producenta: | 1516/18D |
| Pojemność nominalna: | 10000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość z zakrętką: | 410 mm |
| Wzorzec: | DIN ISO 4796 |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 227 mm |