Butelki kwadratowe z szerokim wlewem, z nakrętką, HDPE
Treść:
10
Numer produktu:
6272623
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe z szerokim wlewem, z nakrętką, HDPE"
Nadaje się do płynów lub ciał stałych. Bezpieczne dla żywności. Zakrętka z uszczelnieniem, z plombą. Formowane z podziałką.
| Głębokość: | 32 mm |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | BGE212P |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 32 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 32 x 32 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |