Butelki kwadratowe z szerokim wlewem, HDPE, z nakrętką, LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
7009176
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe z szerokim wlewem, HDPE, z nakrętką, LDPE"
Przezroczyste, z podniesionym brzegiem.
| Gwint: | GL 65 |
|---|---|
| Głębokość: | 90 mm |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 92789 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 90 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 90 x 90 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |