Butelki kwadratowe, z szeroką szyją, HDPE
RIXIUS AG
Treść:
132
Numer produktu:
4666368
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe, z szeroką szyją, HDPE"
Naturalne, żebrowane na bokach. Do przechowywania cieczy, proszków i granulatów.
| Gwint: | RD 80 |
|---|---|
| Głębokość: | 90.0 mm |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2-M0-1000-80 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Szerokość: | 124.5 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 124.5 x 90.0 x 130.0 mm |
| Wysokość: | 130.0 mm |