Butelki kwadratowe, wąski otwór, HDPE, z nakrętką, LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
7009172
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe, wąski otwór, HDPE, z nakrętką, LDPE"
Przezroczyste.
| Gwint: | GL 32 |
|---|---|
| Głębokość: | 90 mm |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 92089 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 90 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 90 x 90 x 106 mm |
| Wysokość: | 106 mm |