Butelki kwadratowe, szerokootworowe Nalgene™, PPCO, z nakrętką, PP
Treść:
1
Numer produktu:
7048017
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe, szerokootworowe Nalgene™, PPCO, z nakrętką, PP"
Charakter. Odporne na działanie kwasów, alkoholi i zasad.
- Autoklawowalne
- Szczelne
- Duża powierzchnia znakowania
| Głębokość: | 61 mm |
|---|---|
| Materiał: | PPCO |
| Numer artykułu producenta: | 2110-0008 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 43 mm |
| Szerokość: | 61 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 61 x 61 x 116 mm |
| Wysokość: | 116 mm |