Butelki kwadratowe, szerokootworowe Nalgene™, HDPE, z zamknięciem, PP
Treść:
1
Numer produktu:
7048057
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe, szerokootworowe Nalgene™, HDPE, z zamknięciem, PP"
Do zbierania, przechowywania i transportowania suchych substancji chemicznych i próbek środowiskowych. Wyprofilowane uchwyty zapewniają bezpieczeństwo przy wylewaniu.
| Głębokość: | 142 mm |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2123-0010 |
| Pojemność nominalna: | 4000 ml |
| Rozmiar zakrętki: | 100 mm |
| Szerokość: | 142 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 142 x 142 x 292 mm |
| Wysokość: | 292 mm |