Butelki kwadratowe, szeroki otwór Nalgene™, PPCO, z zakrętką, PP
Treść:
1
Numer produktu:
7048056
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe, szeroki otwór Nalgene™, PPCO, z zakrętką, PP"
Naturalne, autoklawowalne, ze zintegrowanymi uchwytami. Odpowiednie do przechowywania i sterylizacji skażonych szkiełek oraz do zbierania, przechowywania i transportu suchych substancji chemicznych i próbek środowiskowych.
| Głębokość: | 142 mm |
|---|---|
| Materiał: | PPCO |
| Numer artykułu producenta: | 2122-0010 |
| Pojemność nominalna: | 4000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 100 mm |
| Szerokość: | 142 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 142 x 142 x 282 mm |
| Wysokość: | 282 mm |