Butelki kwadratowe, szeroka szyja, Azlon®, HDPE
Treść:
5
Numer produktu:
4662000
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe, szeroka szyja, Azlon®, HDPE"
- Z uszczelką wtykową i niebieską zakrętką
- Szyja I.D. 58 mm
| Głębokość: | 94 mm |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | BGE240P |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Szerokość: | 75 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 75 x 94 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 58 mm |