Butelki kwadratowe, HDPE, na próbki wody, 20 mg/L Tiosiarczan sodu, pakowane pojedynczo
Plastiques Gosselin
Treść:
100
Numer produktu:
6255758
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe, HDPE, na próbki wody, 20 mg/L Tiosiarczan sodu, pakowane pojedynczo"
Butelki kwadratowe z podziałką, ze szczelnym zamknięciem i etykietami do śledzenia, do zbierania, przechowywania i transportu próbek wody. Butelki zawierają tiosiarczan sodu.
| Głębokość: | 70 mm |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | HFC520-02 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Szerokość: | 70 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość z zakrętką: | 160 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 22 mm |