Butelki kwadratowe, HDPE, na próbki wody, 20 mg/L Tiosiarczan sodu, opakowanie zbiorcze
Plastiques Gosselin
Treść:
77
Numer produktu:
6255756
Informacje dot. produktu "Butelki kwadratowe, HDPE, na próbki wody, 20 mg/L Tiosiarczan sodu, opakowanie zbiorcze"
Butelki kwadratowe z podziałką, ze szczelnym zamknięciem i etykietami do śledzenia, do zbierania, przechowywania i transportu próbek wody. Butelki zawierają tiosiarczan sodu.
| Głębokość: | 82 mm |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | HFC1000-50 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Szerokość: | 82 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość z zakrętką: | 182 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 28 mm |