Butelki do wkraplania Nalgene™, LDPE
Treść:
2000
Numer produktu:
6232901
Informacje dot. produktu "Butelki do wkraplania Nalgene™, LDPE"
- Białe
- Odpowiednie dla żywności
- Szczelne
- Odporne na światło
- ISO 13485:2003
- USP Klasa VI
- Końcówki do wkraplania (40 µl lub 50 µl) i nasadki należy zamawiać oddzielnie
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 312751-9025 |
| Pojemność nominalna: | 8 ml |
| Rozmiar zakrętki: | 15 mm |
| UNSPSC: | 41121821 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 20 x 65 mm |
| Wysokość: | 65 mm |
| Ø: | 20 mm |