Butelki HDPE, szeroka szyja, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9139938
Informacje dot. produktu "Butelki HDPE, szeroka szyja, LLG"
Odpowiednie do kontaktu z żywnością. Z uchwytem. Idealne do przechowywania cieczy, proszków i granulatów. Bardzo wytrzymałe. Zakrętki, dzięki dołączonym obejmom, można bezpiecznie przymocować do butli. Zakres temperatury od -40 °C do 80 °C.
Używać jedynie w pozycji pionowej.
Używać jedynie w pozycji pionowej.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Liczba uchwytów: | 1 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Materiał: | HDPE |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 9139938 |
| Odporność na temperaturę: | -40 ... 80 °C |
| Pojemność nominalna: | 5 l |
| UNSPSC: | 41121820 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 170 x 350 mm |
| Wysokość: | 350 mm |
| Ø: | 170 mm |
| Ø gwintu: | 94 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 84 mm |