Butelka z wąską szyją Nalgene™ Teflon™ PFA, z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9103144
Informacje dot. produktu "Butelka z wąską szyją Nalgene™ Teflon™ PFA, z zakrętką"
- Odporność chemiczna i na korozję
- Odporność na temperaturę w zakresie od -270 do +250°C
- Szczelne zakrętki teflonowe ™ PFA
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
| Materiał: | PFA |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 1630-0008 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 38-430 mm |
| UNSPSC: | 24-12-20-02 |
| Wysokość: | 146 mm |
| Ø: | 59 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 24 mm |