Butelka z cylindryczna zakręcana
Treść:
50
Numer produktu:
4663896
Informacje dot. produktu "Butelka z cylindryczna zakręcana"
- Zakrętka PP
- Sterylizowane promieniami gamma
- Czyszczone wodą ultraczystą
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 7-2110-38 |
| Pojemność nominalna: | 30 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość z zakrętką: | 65 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 30 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 14.5 mm |