Butelka laboratoryjna, szkło bursztynowe DURAN®, z zakrętką oraz pierścieniem wykonanym z PP
Treść:
1
Numer produktu:
4652778
Informacje dot. produktu "Butelka laboratoryjna, szkło bursztynowe DURAN®, z zakrętką oraz pierścieniem wykonanym z PP"
Do przechowywania oraz transportu substancji wrażliwych na światło. Z łatwą do odczytania podziałką oraz dużym polem do opisu dla łatwej identyfikacji. Ochrona przed promieniowaniej UV do długości fali około 500 nm. 10 ml i 25 ml ze specjalnym kształtem wylewu, dzięki czemu dodatkowy pierścień z tworzywa sztucznego nie jest koneiczny.
- ISO 4796-1
- Norma USP
- Kod ewidencyjny
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL 45 |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 218065151 |
| Pojemność nominalna: | 750 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 208 mm |
| Wzorzec: | ISO 4796-1 |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 95 mm |