Butele, wąska szyja, bez zamknięcia, Nalgene™ 362002, HDPE
Treść:
1000
Numer produktu:
6266748
Informacje dot. produktu "Butele, wąska szyja, bez zamknięcia, Nalgene™ 362002, HDPE"
Przezroczysta butla o wąskiej szyi, o dobrej odporności chemicznej. Odpowiednia do stosowania w zamrażarce do -100 °C.
Zakrętki prosimy zamawiać oddzielnie.
Zakrętki prosimy zamawiać oddzielnie.
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Min. odporność na temperaturę: | -100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 362002-0002 |
| Pojemność nominalna: | 60 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| Rozmiar zakrętki: | 20-415 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 85 mm |
| Ø: | 37 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 14 mm |