Bottle-top dispenser DISPENSMAN™
Treść:
1
Numer produktu:
4702797
Informacje dot. produktu "Bottle-top dispenser DISPENSMAN™"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Maks. Objętość dozowania: | 10 ml |
| Min. objętość dozowania: | 1 ml |
| Numer artykułu producenta: | F110103 |
| Objętość dozowania: | 1 ... 10 ml |
| Podziałka: | 0.20 ml |
| UNSPSC: | 41121516 |
| Z zaworem recyrkulacyjnym: | Tak |