: BLUE Light Transilluminator 15,3x15,3cm (110-240V)
Treść:
1
Numer produktu:
6287204
Informacje dot. produktu ": BLUE Light Transilluminator 15,3x15,3cm (110-240V)"
| Ciężar: | 760 g |
|---|---|
| Długość fali: | 470 nm |
| Filtr (szer. x gł.): | 153 x 153 mm |
| Głębokość: | 200 mm |
| Głębokość filtra: | 153 mm |
| Lampa: | Blue light LED |
| Maks. Napięcie: | 12 V·DC |
| Numer artykułu producenta: | SAFEVIEW-MINI2 |
| Szerokość: | 200 mm |
| Szerokość filtra: | 153 mm |
| Typ: | safeVIEW Mini-2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 200 x 13.9 mm |
| Wysokość: | 13.9 mm |
| Zasilanie: | 12 V·DC |