Bloki termostatujące z funkcją mieszadła magnetycznego, STIRRING DRYBATH
Treść:
1
Numer produktu:
9646025
Informacje dot. produktu "Bloki termostatujące z funkcją mieszadła magnetycznego, STIRRING DRYBATH"
Dedykowane do: pomiarów lepkości, R&D, chemii kombinatoryjnej, biologii, badania zachowania roztworów syntetycznych, kontroli jakości produktów spożywczych, badania chemikaliów i wody ściekowej.
Mieszanie - Bezobsługowe, z wykorzystaniem indukcyjnego napędu 2mag drive i zakresem prędkości obrotowej od 100 do 2000 obr./min (prędkość w 100 % zsynchronizowana we wszystkich stanowiskach). Mieszanie odbywa się płynnie z możliwością wyboru 10 zakresów mocy, zapewniając zarówno dużą moc w przypadku substancji o wysokiej lepkości jak i małą moc w przypadku długotrwałego mieszania roztworów wodnych. Funkcja Softstart zapewnia skuteczne centrowanie i bezpieczne przyspieszanie dipoli magnetycznych.
Ogrzewanie - Masywny blok z odpornego stopu aluminiowego, pokryty PTFE w celu zwiększenia odporności chemicznej i łatwiejszego czyszczenia. Bloki posiadają zintegrowaną grzałkę elektryczną i zapewniają największą możliwą jednorodność temperatury (maks. temp. +200 °C). Funkcja PowerDetect zapewnia automatyczną kompensację mocy, niezbędną w przypadku nagrzewających się układów i możliwego jej spodku nawet do 40 % w wysokich temperaturach w przypadku braku takiej kontroli.
Mieszanie - Bezobsługowe, z wykorzystaniem indukcyjnego napędu 2mag drive i zakresem prędkości obrotowej od 100 do 2000 obr./min (prędkość w 100 % zsynchronizowana we wszystkich stanowiskach). Mieszanie odbywa się płynnie z możliwością wyboru 10 zakresów mocy, zapewniając zarówno dużą moc w przypadku substancji o wysokiej lepkości jak i małą moc w przypadku długotrwałego mieszania roztworów wodnych. Funkcja Softstart zapewnia skuteczne centrowanie i bezpieczne przyspieszanie dipoli magnetycznych.
Ogrzewanie - Masywny blok z odpornego stopu aluminiowego, pokryty PTFE w celu zwiększenia odporności chemicznej i łatwiejszego czyszczenia. Bloki posiadają zintegrowaną grzałkę elektryczną i zapewniają największą możliwą jednorodność temperatury (maks. temp. +200 °C). Funkcja PowerDetect zapewnia automatyczną kompensację mocy, niezbędną w przypadku nagrzewających się układów i możliwego jej spodku nawet do 40 % w wysokich temperaturach w przypadku braku takiej kontroli.
| Głębokość: | 515 mm |
|---|---|
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Liczba punktów mieszania: | 8 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. temperatura grzania: | 40 °C |
| Moc cieplna: | 1150 W |
| Moc znamionowa: | 40 W |
| Numer artykułu producenta: | 63825 |
| Objętość mieszania na pozycję: | 250 ml |
| Odległość między punktami mieszania: | 100 mm |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stop aluminium |
| Prędkość: | 100 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 335 mm |
| Typ: | DRYBATH 8-250 ERL |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 335 x 515 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V |
| Z timerem: | Nie |