Bloki grzejne, cyfrowe
Treść:
1
Numer produktu:
4659495
Informacje dot. produktu "Bloki grzejne, cyfrowe"
Zaprojektowane do zastosowań wymagających powtarzalnych wyników i doskonałej stabilności temperaturowej. Te wielofunkcyjne urządzenia są idealne do inkubacji i aktywacji hodowli, reakcji enzymatycznych, testów immunologicznych, temperatury topnienia/wrzenia oraz wielu innych procesów laboratoryjnych. Zintegrowany uchwyt pręta podporowego z pokrętłem blokującym umożliwia stosowanie opcjonalnego zestawu czujników do pomiaru temperatury zewnętrznej. Opcjonalny zestaw czujników do badań temperatury zewnętrznej monitoruje rzeczywistą temperaturę bloku lub próbki. Każdy z modeli umożliwia wymienne bloki modułowe, mieszczące różne rozmiary probówek od mikrotubek 0,2 ml do probówek wirówkowych 50 ml. Każdy blok posiada komorę termometryczną do pomiaru temperatury bloku. Efektywne ogrzewanie dzięki bliskiemu kontaktowi probówki z blokiem, zapewniającemu maksymalne zatrzymanie ciepła.
- Sterowanie mikroprocesorowe
- Wyświetlacz LED
- Tryb kalibracji temperatury
- Wskaźnik gorąca
- Alarm akustyczny
Bez bloków modułowych. Należy zamawiać osobno.
| Specyfikacja | |
| Zakres temp.: Stabilność temp. w 37°C: | temp otoczenia +5 do 120°C ±0,2°C |
| Jednorodność temp. w bloku w 37°C: | ±0,2°C |
| Jednorodność temp. w blokach w 37°C / Czas nagrzewania do 100°C | |
| 1 blok: 2 bloki: 4 bloki: 6 bloków: | - / 45 min ±0,1°C / 50 min ±0,2°C / 60 min ±0,3°C / 65 min |
| Dopuszczalna temp. otoczenia: | od 18 do 33°C |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 3.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 429 mm |
| Jednorodność temperatury: | ±0,2 °C (37 °C) |
| Liczba bloków: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 120 °C |
| Numer artykułu producenta: | 30392089 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,2 °C (37 °C) |
| Szerokość: | 203 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 120 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | HB4DG |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 203 x 429 x 89 mm |
| Wysokość: | 89 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z timerem: | Tak |