Bloki do Termostaty blokowe microBLOCK
Treść:
1
Numer produktu:
6312304
Informacje dot. produktu "Bloki do Termostaty blokowe microBLOCK"
| Dla naczyń: | 12,5 ml |
|---|---|
| Dla typ naczyń: | Kuwety |
| Głębokość: | 47 mm |
| Liczba otworów: | 8 |
| Materiał bloku: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | E-MINI |
| Szerokość: | 71 mm |
| Typ: | E-MINI |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 71 x 47 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |