Bloki aluminiowe exact, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9409017
Informacje dot. produktu "Bloki aluminiowe exact, LLG"
Odpowiednie, zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia próbek, uniwersalne, o jednorodnym rozkładzie temperatury w obrębie bloku. Idealne do wszystkich aplikacji wrażliwych na zmiany temperatury.
Aluminiowe bloki o stożkowym kształcie otworów z zamkniętym dnem, zapewniające precyzyjne utrzymywanie temperatury probówek reakcyjnych i PCR. Precyzyjne dopasowanie kształtu stożkowych otworów do probówek zapewnia lepszy transfer ciepła i stabilność temperatury w porównaniu z blokami o otworach cylindrycznych. Wykonane ze specjalnego stopu aluminium o wysokiej przewodności cieplnej, zapewniają identyczną temperaturę we wszystkich otworach. Kompaktowe rozwiązanie, wymagające minimalnej przestrzeni. Odpowiednie do płytek 96-dołkowych oraz pasków po 8 lub po 12 probówek. Idealne do pracy z pipetami 8- i 12-kanałowymi. Bloki do rożnych probówek lub kombinacji zgodnie z poniższym opisem.
Aluminiowe bloki o stożkowym kształcie otworów z zamkniętym dnem, zapewniające precyzyjne utrzymywanie temperatury probówek reakcyjnych i PCR. Precyzyjne dopasowanie kształtu stożkowych otworów do probówek zapewnia lepszy transfer ciepła i stabilność temperatury w porównaniu z blokami o otworach cylindrycznych. Wykonane ze specjalnego stopu aluminium o wysokiej przewodności cieplnej, zapewniają identyczną temperaturę we wszystkich otworach. Kompaktowe rozwiązanie, wymagające minimalnej przestrzeni. Odpowiednie do płytek 96-dołkowych oraz pasków po 8 lub po 12 probówek. Idealne do pracy z pipetami 8- i 12-kanałowymi. Bloki do rożnych probówek lub kombinacji zgodnie z poniższym opisem.
| Dla naczyń: | 24 x 1.5 ml tubes |
|---|---|
| Głębokość: | 89 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9409017 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie/chłodzenie |
| Szerokość: | 115 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 115 x 89 x 34 mm |
| Wysokość: | 34 mm |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z timerem: | Nie |