Bloki aluminiowe do termostatów blokowych
Treść:
1
Numer produktu:
4656104
Informacje dot. produktu "Bloki aluminiowe do termostatów blokowych"
| Dla naczyń: | 1,5 ml |
|---|---|
| Dla typ naczyń: | Probówki |
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 39.1 mm |
| Liczba otworów: | 20 |
| Numer artykułu producenta: | 0004467800 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | DB 1.3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Ø Otworu: | 10.9 mm |