Bloki aluminiowe do probówki i fiolki do termostatów blokowych
Treść:
1
Numer produktu:
4656107
Informacje dot. produktu "Bloki aluminiowe do probówki i fiolki do termostatów blokowych"
| Dla typ naczyń: | Probówki |
|---|---|
| Dla Ø naczyń: | 6 mm |
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 48.4 mm |
| Liczba otworów: | 30 |
| Numer artykułu producenta: | 0004468600 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | DB 4.1 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Ø Otworu: | 8.3 mm |