Bloki aluminiowe do kuwety do termostatów blokowych
Treść:
1
Numer produktu:
4656120
Informacje dot. produktu "Bloki aluminiowe do kuwety do termostatów blokowych"
| Dla typ naczyń: | Kuwety |
|---|---|
| Dla Ø naczyń: | 12 x 12,5 mm |
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 25.4 mm |
| Liczba otworów: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | 0004470700 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | DB 8.1 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |