Blok grzejny Matrix Δ+
Treść:
1
Numer produktu:
4664745
Informacje dot. produktu "Blok grzejny Matrix Δ+"
Mocny blok grzejny do próbek o najmniejszej objętości, np. próbek krwi, środków farmaceutycznych, próbek DNA/RNA lub testów Elisa. Dostępny jest szeroki zakres wymiennych przystawek do różnorodnych zastosowań.
Przystawki należy zamawiać osobno.
- Bez skażenia krzyżowego
- Duży i przejrzysty wyświetlacz z wygodną strukturą menu pozwala na intuicyjną obsługę
- Solidna aluminiowa obudowa odlewana ciśnieniowo
Przystawki należy zamawiać osobno.
| Ciężar: | 8.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Dokładność temperatury: | ± 0,5 °C (20 ... 45 °C) |
| Głębokość: | 350 mm |
| Jednorodność temperatury: | ± 0,5 °C (20 ... 45 °C) |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Liczba bloków: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Prędkość chłodzenia: | 5 °C/min |
| Maks. Prędkość nagrzewania: | 5 °C/min |
| Maks. Temperatura: | 110 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Moc cieplna: | 100 W |
| Numer artykułu producenta: | 0030000717 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie/chłodzenie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 220 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.-30 ... 110 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | Matrix Δ+ |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 350 x 125 mm |
| Wysokość: | 125 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z timerem: | Tak |