Blocks for vials for dry block heater ECODRYBlock | Type: VLS-W08-D250-A
Treść:
1
Numer produktu:
4715087
Informacje dot. produktu "Blocks for vials for dry block heater ECODRYBlock | Type: VLS-W08-D250-A"
| Dla typ naczyń: | Fiolki |
|---|---|
| Dla Ø naczyń: | 25 mm |
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 45 mm |
| Liczba otworów: | 8 |
| Materiał bloku: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | A00000521 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | VLS-W08-D250-A |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Ø Otworu: | 25.8 mm |