Blocks for test tubes for dry block heater ECODRYBlock | Type: STT-W06-D250-A
Treść:
1
Numer produktu:
4715068
Informacje dot. produktu "Blocks for test tubes for dry block heater ECODRYBlock | Type: STT-W06-D250-A"
| Dla Ø naczyń: | 25 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 48.4 mm |
| Liczba otworów: | 6 |
| Materiał bloku: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | A00000502 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | STT-W06-D250-A |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Ø Otworu: | 26.2 mm |