Blocks for microcentrifuge tubes for dry block heater ECODRYBlock | Type: MCT-W20-V015-B
Treść:
1
Numer produktu:
4715072
Informacje dot. produktu "Blocks for microcentrifuge tubes for dry block heater ECODRYBlock | Type: MCT-W20-V015-B"
| Dla naczyń: | 1,5 ml |
|---|---|
| Dla typ naczyń: | Probówki |
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 39.1 mm |
| Liczba otworów: | 20 |
| Materiał bloku: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | A00000506 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | MCT-W20-V015-B |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Ø Otworu: | 10.9 mm |