Blocks for centrifuge tubes for dry block heater ECODRYBlock | Type: CCT-W12-V150-A
Treść:
1
Numer produktu:
4715075
Informacje dot. produktu "Blocks for centrifuge tubes for dry block heater ECODRYBlock | Type: CCT-W12-V150-A"
| Dla naczyń: | 15 ml |
|---|---|
| Dla typ naczyń: | Probówki wirówkowe |
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 44.5 mm |
| Liczba otworów: | 12 |
| Materiał bloku: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | A00000509 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | CCT-W12-V150-A |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Ø Otworu: | 17.1 mm |