Blocks for PCR vessels for dry block heater ECODRYBlock | Type: PCR-W64-V002-A
Treść:
1
Numer produktu:
4715089
Informacje dot. produktu "Blocks for PCR vessels for dry block heater ECODRYBlock | Type: PCR-W64-V002-A"
| Dla naczyń: | 0,2 ml |
|---|---|
| Dla typ naczyń: | Probówki PCR |
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 20.2 mm |
| Liczba otworów: | 64 |
| Materiał bloku: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | A00000523 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | PCR-W64-V002-A |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Ø Otworu: | 6.4 mm |