Blocks for COD tubes for dry block heater ECODRYBlock | Type: COD-W24-D160-A
Treść:
1
Numer produktu:
4715093
Informacje dot. produktu "Blocks for COD tubes for dry block heater ECODRYBlock | Type: COD-W24-D160-A"
| Dla Ø naczyń: | 16 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 47 mm |
| Liczba otworów: | 24 |
| Materiał bloku: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | A00000494 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | COD-W24-D160-A |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |
| Ø Otworu: | 16 mm |