: Digital thermostat BT5D-16
Treść:
1
Numer produktu:
9951671
Informacje dot. produktu ": Digital thermostat BT5D-16"
| Ciężar: | 7.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dla naczyń: | 38 x Ø 16 mm tubes |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość: | 420 mm |
| Jednorodność temperatury: | ±1 % |
| Liczba bloków: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Numer artykułu producenta: | BT5D-16 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C (< 300 °C) |
| Szerokość: | 205 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+10 ... 400 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ: | BT5D-16 |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 205 x 420 x 145 mm |
| Wysokość: | 145 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Nie |
| Z timerem: | Tak |