Block for cuvettes for dry block heater ECODRYBlock | Type: CUV-W12-D125-A
Treść:
1
Numer produktu:
4715092
Informacje dot. produktu "Block for cuvettes for dry block heater ECODRYBlock | Type: CUV-W12-D125-A"
| Dla typ naczyń: | Kuwety |
|---|---|
| Dla Ø naczyń: | 12 x 12,5 mm |
| Głębokość: | 76 mm |
| Głębokość otworu: | 25.4 mm |
| Liczba otworów: | 2 |
| Materiał bloku: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | A00000526 |
| Szerokość: | 95 mm |
| Typ: | CUV-W12-D125-A |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 76 x 51 mm |
| Wysokość: | 51 mm |