Blaty do komór wyciągowych, LABOPUR® serii H
Treść:
1
Numer produktu:
6288065
Informacje dot. produktu "Blaty do komór wyciągowych, LABOPUR® serii H"
| Dla: | H152, H153 |
|---|---|
| Głębokość: | 695 mm |
| Materiał: | Melamina |
| Numer artykułu producenta: | BB15 |
| Szerokość: | 1440 mm |
| Typ: | BB 15 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,440 x 695 x 19 mm |
| Wysokość: | 19 mm |