Blades for microtomes and cryostats, high profile | Type: HP35 Ultra™
Epredia Netherlands BV
Treść:
50
Numer produktu:
4688514
Informacje dot. produktu "Blades for microtomes and cryostats, high profile | Type: HP35 Ultra™"
| Długość: | 75.7 mm |
|---|---|
| Grubość: | 0.31 mm |
| Jednorazowe: | Tak |
| Kątownik: | 34 ° |
| Numer artykułu producenta: | 3153735 |
| Profile: | High |
| Szerokość: | 14 mm |
| Typ: | HP35 Ultra™ |
| UNSPSC: | 41102917 |