Biurety zwykłe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa AS, z kranem bocznym, z certyfikatem USP
Treść:
1
Numer produktu:
6272397
Informacje dot. produktu "Biurety zwykłe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa AS, z kranem bocznym, z certyfikatem USP"
Wszystkie biurety BLAUBRAND® dostarczane są z numerem serii i jednym certyfikatem serii (w oryginalnym opakowaniu).
- BLAUBRAND®
- Wzorcowane na wylew (TD, Ex)
- Zgodne z normą DIN EN ISO 385
- Z paskiem Schellbacha i numerem serii
- Zgodność poświadczona certyfikatem
- Podziałka i napisy wykonane niebieską, wysoce kontrastową emalią
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Korek: | Boczny |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | USP13844 |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,02 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wysokość: | 800 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |