Biurety zwykłe, borokrzemowe 3.3, klasa AS, z zaworem z przelotem prostym
Treść:
1
Numer produktu:
9270102
Informacje dot. produktu "Biurety zwykłe, borokrzemowe 3.3, klasa AS, z zaworem z przelotem prostym"
Zgodne z normą DIN EN ISO 385. Z niebieską podziałką i oznaczeniem serii. Zgodność serii poświadczona certyfikatem. Kurek szklany z wrzecionem z PTFE.
| Klasa dokładności: | AS |
|---|---|
| Korek: | Prosty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 017.02.010 |
| Podziałka: | 0.02 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0.020 ml |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 385 |
| Z paskami Schellbacha: | Nie |